Pokémon Heart Gold & Poke Walker

Připravte se na vzrušující dobrodružství s Pokémon Heart Gold Version a Pokémon Silver Soul Version na Nintendo DS! Staňte se klukem či holkou trenérem a se svým Pokémonem si probojujte cestu skrz region Johto ve snaze stát se Šampiónem!

Pokémon Heart Gold Version a Pokémon Silver Soul Version jsou zdokonalené verze her Pokémon Gold Version a Pokémon Silver Version z roku 2001. Začněte své pátrání ve městě New Bark a přijďte na pomoc místnímu profesorovi. Ten vás vyšle na epickou výpravu při které se střetnete se zlými Rakeťáky, kteří jsou příčinou mnoha problémů. Rakeťáci sice byli poraženi v Pokémon FireRed Version a Pokémon GreanLeaf Version, ale nyní se dali znovu dohromady v regionu Johto. Co je doopravdy jejich plánem? Záměry této bandy jsou větší, než se na první pohled zdá….

Exkluzivně v Pokémon Heart Gold Version a Pokémon Silver Soul Version máte šanci mít své Pokémony stále u sebe díky zbrusu novému Pokéwalkeru. Pokéwalker je přibalen ke hře a počítá kroky, které během dne uděláte.Údaj pak využije ke zlepšení vztahu s vaším Pokémonem. Pokéwalker můžete použít k ovlivňování vašeho Pokémona, k chytání divokých Pokémonů pomocí Poké Radaru nebo k hledání skrytých předmětů využitím speciální Dowsing Machine a to vše pak přenést do vaší hry! V Pokéwalkeru si můžete vybrat z množství tras po kterých se vydat, ale pozor – na každé trase lze potkat jiné Pokémony nebo najít jiné předměty! Čím více chodíte, tím více Watts bodů získáváte. Těmi pak otevřete nové trasy k objevení odlišných Pokémonů. Pokéwalkery spolu také vzájemně komunikují, takže pokud má některý z vašich přátel Pokéwalker, připojte se pomocí infračerveného rozhraní a oba získáte dárek.

Úzké pouto mezi vámi a vaším Pokémonem je důležité, neboť na vás čeká mnoho těžkých zkoušek. Například setkání s legendárními Pokémony Raikou, Entei a Suicune v Ecruteak City, kde se střetnete také s tajemným trenérem jménem Eusine. Sledujte záznam o svém Pokémonovi na novém druhu Pokédexu, který lze velmi snadno používat prostřednictvím intuitivního dotykového displeje. Pokédex je dokonce ve dvou verzích – pro kluky a pro dívky. Dvě verze her také nabízejí na svém konci dva odlišné Pokémony. Ve verzi Pokémon Heart Gold je to Ho-Oh a v Pokémon Silver Soul se setkáte s Pokémonem Lugia.Dokážete zkrotit oba dva tyto legendární Pokémony?

Výprava do země neopakovatelných dobrodružství v Pokémon Heart Gold Version a Pokémon Silver Soul Version pouze na Nintendo DS!

– prozkoumejte region Johto a pomocí Nintendo Wi-Fi připojení pak se svými přáteli bojujte nebo obchodujte online

– použijte Pokéwalker k posílení pouta mezi vámi a vaším Pokémonem a s pomocí Watts bodů odemkněte nové trasy

– nalezněte skryté předměty s pomocí Dowsing Machine a s Poké Radarem chyťte divoké Pokémony. To vše ve vašem Pokéwalkeru

– použijte intuitivní ovládání na dotykovém displeji ke snadnému přístupu k Pokédexu, Pokémonům a batohu

ministránka