Pokémon Omega Ruby

Zboží má poškozený obal, je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

Ponořte se do úchvatného dobrodružství v Pokémon Omega Ruby pro Nintendo 3DS a 2DS! Putujte světem, který se poprvé objevil v roce 2003 ve verzi Pokémon Ruby na Game Boy Advance, ale tentokrát má něco navíc. Odhalte zbrusu nový herní obsah zabalený ve vylepšené grafice a připravte se světu dokázat, že jste nejlepší trenér pokémonů v celém regionu. Chytejte, trénujte a bojujte se svými pokémony v tomto poutavém RPG!

Putujte oblastí Hoenn, kde spolu soupeří dvě velké organizace s opačnými cíli: tým Aqua a tým Magma. Tým Magma se snaží rozšířit pevninu, zatímco tým Aqua chce v celém regionu zvýšit hladinu oceánů. V Pokémon Omega Ruby vyhrává tým Magma, zatímco tým Aqua hraje důležitější roli v Pokémon Alpha Sapphire. Ať už hrajete kteroukoli verzi, brzy se ocitnete přímo uprostřed jejich potyčky!

Příběh začíná vaším příjezdem do Kořínkového města, kde si za svého prvního partnera vyberete jednoho ze tří pokémonů. Každý pokémon má svůj typ a na výběr jsou travní pokémon Treecko, ohnivý Torchic a vodní Mudkip. Bez ohledu na to, kterého z nich si vyberete, pokud chcete mít silného partnera, nejdůležitější je se o své pokémony pečlivě starat – a možná pak budou ve správných podmínkách schopni mega evoluce a stanou se ještě silnějšími! Mějte se také na pozoru před dvěma novými legendárními pokémony, Groudonem, stvořitelem pevniny, a Kyogrem, stvořitelem moří. Oba mají nově objevené formy známé jako primární reverze (Primal Reversion)!

Jeden způsob, jak mezi sebou a svými pokémony můžete vyvinout silné pouto, je funkce Pokémon-Amie, díky které se s pokémony můžete sblížit tím, že je budete hladit, hrát si s nimi a krmit je speciálními pochoutkami zvanými Poké Puffy. Čím lépe se budete o své pokémony starat, tím lépe se jim bude dařit v boji. Kromě zápasů se můžete se svými pokémony vytáhnout také ve spektakulárních koordinátorských soutěžích a zjistit, který pokémon si vede nejlépe v pěti různých kategoriích: popularitě, kráse, roztomilosti, chytrosti a odolnosti. Vyhrávejte na různých stupních a propracujte se až k soutěžím na mistrovské úrovni!

V Hoennu samozřejmě nejste sami. Do cesty se vám postaví nespočet dalších trenérů. Všichni mají za cíl stát se tím nejlepším z nejlepších: šampionem. Abyste si post šampiona sami vysloužili, musíte porazit lídry všech osmi místních stadionů a získat od nich odznaky. Až získáte všech osm, budete se moci zúčastnit pokémonní ligy, kde se utkáte s Elitní čtyřkou a nakonec se samotným šampionem!

Během své cesty si budete moci postavit vlastní supertajnou základnu, místo, které bude patřit jen vám. Ale to ještě není vše – svou supertajnou základnu budete moci sdílet online s ostatními hráči z celého světa! Pokud se vám majitel nějaké takové základny bude zamlouvat, budete si ho moci přidat do seznamu svých tajných parťáků. Jakmile budete parťáci, váš nový kamarád bude moci používat speciální schopnosti, aby vám ve vašem dobrodružství pomohl. Můžete také předvést své schopnosti v online zápasech s trenéry přes systém vyhledávání hráčů (Player Search System, jinak také PSS). Pokud chcete vyzkoušet něco nového, zvolte zápasy dvou proti dvěma nebo dokonce tří proti třem a vyměňujte si pokémony s trenéry z celého světa!

Spolu s novými mega evolucemi, klasickými online zápasy a zcela předělanou grafikou na vás čeká epická RPG akce v Pokémon Omega Ruby pouze pro Nintendo 3DS a 2DS!

Pro více informací o Pokémon Omega Ruby navštivte oficiální stránky http://pokemon.cz/pokemon-omega-ruby/.

 

  • Chytejte, trénujte a bojujte se svými pokémony v regionu Hoenn, abyste se stali tím nejlepším trenérem a možná se dokonce stali svědky mega evoluce!
  • Sbližte se se svými pokémony díky Pokémon-Amie a Poké Puffům a pak se zúčastněte spektakulárních koordinátorských soutěží, abyste s nimi okouzlili publikum
  • Zápaste a vyměňujte si pokémony s jinými trenéry přes místní připojení nebo online
  • Postavte si vlastní supertajnou základnu a pak navštivte základny svých kamarádů!