Raving Rabbids Triple Pack – RRR, RR2, RRTV

Líbila se vám dobrodružství Raymana a šílených Králíků? Tak to pro vás máme dobrou zprávu! Právě vychází kompletní sbírka všech tří her, které musíte mít! Vydejte se na cestu za záchranou či ovládnutím světa nebo se s kamarády pusťte do bláznivých miniher v této jedinečné kolekci.

Rayman: Raving Rabbids

Raymanův mírumilovný svět byl napaden armádou……králíků? Tyto nebohé malinké potvory se konečně přišly pomstít: stali se proradnými, nekontrolovatelnými a naprosto šílenými. A co je ještě horší: náš hrdina a jeho přátelé byli uneseni těmito ďábelskými hlodavci a stali se jejich otroky. Rayman se bude muset jako gladiátor vytrpět sérii zkoušek jen pro králičí pobavení. Podaří se mu získat tolik popularity aby uchránil svět a své přátelé od této učiněné králičí invaze?

Rayman: Raving Rabbids 2

Poté, co napadli svět Raymana, si šílení králíci našli nový cíl: INVAZI NA PLANETU ZEMI! V nedalekém supermarketu si založili základnu a v ní začali trénovat na svůj zatím nejstrašlivější plán! Jako součást svého tréninku musí Králíci projít mnoha úkoly po celém světě a připravit se tak na Světovou Nadvládu.

Rayman Raving Rabbids TV Party

V této hře si v příběhovém módu vychutnáme televizní týden, ve kterém každý nový den přinese bláznivé výzvy a šílené pohyby. To vše v této sbírce miniher. Můžete si zahrát až v osmi lidech v systému kol a nebo ve čtyřech hráčích naráz. Připravte se a pusťte se po hlavě do opravdu šílených nápadů této hry.