Remote Plus Black + FlingSmash

O hře
FlingSmash je zbrusu novou herní sérií od Nintenda, která kombinuje herní principy tenisu, pinballu a arkanoidu v jedné originální a neotřelé plošinovce, jakou svět ještě nespatřil. A nejen hra působí jako z jiného vesmíru, ale také ovládání, protože spolu v balení s hrou FlingSmash přichází ovladač Wii Remote Plus, který sice vypadá jako klasický Wii Remote, ale obsahuje v sobě už zabudované příslušenství Wii Motion Plus, které k hrání tohoto titulu potřebujete.

Příběh Hlavním hrdinou FlingSmash je Zip, maličký hrdina ve tvaru míčku, který umí podle získaného power-upu změnit své vlastnosti. V jednom levelu tak může skákat jako hopík a v jiném může být těžký jako kámen. Celkem se Zipem proskáčete 8 pestrobarevných světů ve snaze, porazit zlého Omminuse, který stojí za napadením mírumilovného tropického ostrova Suthon Island a jeho obyvatelům tak zachránit život.

A Aby se Zip necítil osaměle, můžete pozvat druhého hráče ke hrání v kooperačním módu. Ten pak ovládá Zipova kamaráda Pipa.

Ovládání
S touto hrou oslaví svůj příchod i zbrusu nový ovladač Wii Remote Plus, který sice vypadá jako klasický Wii Remote, ale obsahuje už v sobě zabudované všechny prvky příslušenství Wii Motion Plus, který jste doposud museli externě připojovat k Vaši Wii Remote. Výhoda spočívá jednoduše v tom, že se na konci Vaši Wii Remotu nenachází nic, co by ovladač prodlužovalo a přídavalo na hmotnosti. FlingSmash se bez prvků Wii Motion Plus neobejde, neboť jen díky ním je možné Zipa a Pipa navigovat skrze jednotlivé úrovně s naprostou přesností.

K oběma hrdinům se chováte jako k tenisovému míčku. Wii Remotem je odpálíte požadovaným směrem, pod chtěným úhlem a se chtěnou rychlostí. Pak už jen sledujete jak letí herním světem, odráží se od překážek a drtí vše, co jim přijde do cesty. Samozřejmě jen dokud jim nedojde energie, kterou získali sílou Vašeho švihu.

Vývojáři mysleli také na leváky, a tak je změnit úmístění hrdinů na obrazovce, načež se hra celkově odehrává v opačném, pro leváky správném, směru.

Bonusy Postupem ve hře je možné odemnout několik miniher a až osm bonusových levelů.

Minimální konfigurace
– herní konzole Wii
– herní ovladač Wii Remote + příslušenství Wii Motion Plus nebo herní ovladač Wii Remote Plus (v balení s hrou)