Simcity Creator

Staňte se mocným starostou – vytvořte, rozvíjejte si a bořte své město. Začnete vytvořením zón vašeho města, stavěním domovů, obchodů, továren, mrakodrapů, dálnic, železnic a mnoha dalších věcí. SimCity Creator je vizuálním zážitkem s naprosto novým uživatelským prostředím, vytvořeným speciálně pro Wii a Wii Remote. Objevíte mnoho způsobů, jak si upravit své město a to včetně 13 městských stylů, jako například americký, evropský a asijský styl. Další městské styly budou představeny a tak sledujte čerstvé informace!

Do svého města můžete rovněž umístit některou z více než 30 „Hrdinských“ staveb a vytvořit tak charakteristické a významné velkoměsto. Některé z těchto budov se vztahují k současnosti, některé vycházejí z historie a některé jsou jednoduše výtvorem fantazie. Čím více městských stylů prozkoumáte, tím více možností Hrdinských budov budete mít k dispozici.

Nejprve se pusťte do budování dopravních systémů s volností umísťování oblých silnic a kolejí a dejte tak svému městu novou tvář. V helikoptéře, proudovém nebo vrtulovém letadle se můžete nad svým výtvorem proletět a získat tak nový pohled na panorama města. Ze vzduchu si zkontrolujte, co všechno jste postavili!

Katastrofy, na které hráči SimCity vzpomínají s láskou, zůstávají důležitým a zábavným prvkem i ve hře SimCity Creator. Za použití Wii Remote můžete vyvolat zemětřesení, tornáda, přivolat ničivé roboty a monstra, zakládat požáry a objevíte i mnoho dalších způsobů, jak způsobit zkázu. Vy jste to vytvořili, vy to nyní můžete zničit! Během hodin zábavy leží osud občanů vašeho města jen ve vašich rukách!