Smarty Pants

Smarty Pants je kvízová hra určená pro celou rodinu, která se bude ovládat pomocí wiimotu a nabídne sadu otázek z různých oborů, jež budou přizpůsobeny věku a schopnostem každého hráče. Smarty Pants totiž každou odpověď každého jednotlivého hráče sleduje a podle toho pak nastavuje obtížnost. Vedle suchého odpovídání na otázky nabídne hra možnost získávat body navíc za vítězné tanečky s wiimotem, za nejrychlejší odpověď a tak dále. Celkově hra přijde s 20 000 otázkami v kooperativních i soutěžních módech až pro 4 lidi.

Hlavní rysy:
Hrát může kdokoli!
Dvacet tisíc otázek v několika kategoriích je filtrováno v závislosti na věku soutěžících. Každý hráč tak má stejnou šanci stát se Chytrou hlavou (Smarty Pants).

Zvedněte ruce a dejte se do tance!
Smarty Pants disponuje uživatelsky příjemným ovládáním pro vystřižení otočky, tančení i intuitivní gesta se zdvižením rukou. Stačí vám 1–4 Wii remotes, nepotřebujete nunchuky!

Zábava nikdy nekončí!
Vyzvěte své přátele a rodiče v několika herních módech včetně rychloodpovědí jeden na jednoho a týmových soutěží. A pokud chcete začít opravdový multiplayerový příval legrace, spusťte si hru pro 4 hráče!

Kompletní lokalizace!
Kategorie a otázky jsou plně lokalizovány a jejich obsah je přizpůsoben pro Severní Ameriku, Velkou Británii, Francii, Německo, Španělsko a Itálii!