Sonic and the Secret Rings

Sonic přenáší na Wii svou proslulou rychlost ve svém první sólovém dobrodružství. Ve hře Sonic and the Secret Rings se Sonic dostane do pestrého a zářivého světa arabských Pohádek tisíce a jedné noci. Zde vyrazí na svou doposud nejfantastičtější cestu, která povede přes rozsáhlý 3D svět přivedený k životu realistickým obrazem vody, světelnými květinami nebo živoucími fyzikálními vlastnostmi celého prostředí.

Příběh začíná v okamžiku, kdy Sonic otočí list klasické arabské knihy „Pohádky tisíce a jedné noci“. Náhle ho totiž navštíví jedna z ústředních postav těchto pohádek, Džin, který mu prozradí, že z několika posledních stránek knihy záhadně zmizel text. Tato mystická bytost pomůže Sonicovi přenést se do světa knihy. Vyzbrojený pouze svou příznačnou rychlostí se Sonic pouští do dobrodružství, aby znovu získal chybějící stránky knihy a navrátil svět Pohádek tisíce a jedné noci do pořádku.

Sonic and the Secret Rings zcela využívá inovační Wii Remote k vytvoření nezapomenutelných herních zkušeností. Hráči napodobují energii a pohyby Sonica speciálními pohyby ovladačem, který přenáší jejich životní energii a široký okruh pohybů do herní akce. Hráči budou popohánět Sonica vpřed nakláněním ovladače ze strany na stranu a vykonávat jakékoli jiné kombinace pohybu pouhým kmitáním zápěstí.

Hra nabízí:
Rychlé hraní se Sonicem v permanentním pohybu: Hráči využijí všechny výhody Wii ovladače, když vykonávají různé fyzické pohyby, které aktivně podporují Sonica v boji proti nepřátelům. Nakláněním ovladače doleva nebo doprava se Sonic vyhne překážkám, zhoupnutí ovladače dopředu vede ke zničení nepřítele. A celá řada dalších pohybů umožňuje vlastní postup ve hře.
Exotické prostředí a bytosti inspirované arabskými Pohádkami tisíce a jedné noci: Unikátní a vznešené rysy Persie nabízejí pulzující kontrast k Sonicově rychlosti!
Rozvětvené možnosti pro rozsáhlé hraní rozmanitých her a možnost jejich neustálého opakování.
Nové Sonicovy pohyby: S exklusivními rysy Wii ovladače využijte nové pohyby jako jsou „zrychlení“ nebo „vystřelení“. Hráči budou cítit a užívat si Sonicovu rychlost zcela novým způsobem.
Řada různých miniher pro skupiny až čtyřech hráčů: Protože hraní her je vždy lepší ve skupině, nabízí Sonic více než 30 vzrušujících miniher, při kterých se hráči nejenom nevirtuálně zpotí, ale užijí si zároveň spoustu zábavy s přáteli nebo rodinou.