Sonic Boom: Fire & Ice

Slavný ‚modrý záblesk‘, ježek Sonic, opět poběží v Sonic Boom: Fire & Ice, hře, která hráčům představí více dobrodružství, rychlosti, zkoumání okolí a zbrusu nový herní systém ohně a ledu, díky kterému se akce nikdy nezastaví. Hra je také platformou pro slavnostní návrat Sonica, Tailse, Knucklese, Amy a Sticks.

Sonic Boom: Fire & Ice je hra od vývojářů Sanzaru Games Inc. pro jednoho hráče s multiplayerovými prvky, jež sdílí klíčové postavy, události a historii se světem Sonic Boom. Hráči budou doprovázet Sonica a jeho kamarády známým prostředím v rámci zbrusu nového dobrodružství s cílem porazit Dr. Eggmana a nového zloducha D-Fekta. Na svých výpravách náš tým zavítá jak do známých, tak do nových lokací, kde bude jejich úkolem prozkoumávat okolí, běhat s větrem o závod a zachránit svět.

Sonic Boom: Fire & Ice vytváří úplně nový herní zážitek tím, že do hry mísí sílu živlů ohně a ledu, které postavám zpřístupňují nové schopnosti ve formě speciálních útoků a interakce s prostředím. V tomto novém titulu také mohou hráči uhánět hrou nepřekonatelnou rychlostí, nebo si naopak dát načas s hádankami a s prozkoumáváním každého zákoutí.

Nově je ve hře k dispozici Bot Racing neboli závody botů, doplňková hra propojená se singleplayerovým příběhem, kterou může hrát více hráčů. Závody botů jsou rozšířením Sonic Boom: Fire & Ice a nejde v nich o nic jiného než o závodění a rychlost. Uživatel v nich odemkne boty navržené podle herních postav, se kterými si může s kamarády zazávodit na různých rychlých dráhách a tratích.

Proběhněte tímto epickým novým dobrodružstvím jako Sonic, Tails, Amy, Knuckles nebo Sticks a zastavte Dr. Eggmana a nového záporáka D-Fekta. Ovládněte sílu ohně a ledu a spalte překážky, vyřešte hádanky a zmrazte nepřátele na místě. Využijte Sonicovu rychlost, Tailsovu schopnost letu, Knucklesovu sílu, bumerang Sticks a Amyino kladivo a prozkoumávejte, bojujte a uhánějte neprobádanou zemí. Soupeřte s kamarády v závodech botů pro dva hráče a odemkněte šest nových tratí sbíráním artefaktů, které jsou schované v herním světě. Bojujte s bossy tak velkými, že zabírají obě obrazovky. Zahrajte si minihry plné náročných hádanek a závodů na čas s novou verzí populární ponorky Sea Fox.

 

Popis hry

Dr. Eggman na mýtickém ostrově Ragna Rock objevil ragnium, nový prvek nabitý energií. Těží jej jako zdroj paliva a zplodiny, které těžbou vznikají, odsouvá na vedlejší ostrovy. Zahrává si s ohněm a ledem. Přišel s novým plánem, jak palivo použít k napájení svých ultrarychlých závodních botů, jejichž úkolem je poškodit dobrou pověst Eggmanova věčného soka Sonica. S ragniem, ohněm a ledem, armádou robotů a zlým D-Fektem za zády se mu to možná konečně podaří. Sonic musí s přáteli osvobodit každý ostrov tak, že se zbaví tamních nepřátel, porazí obránce ostrova, vyhraje závody a obrátí směr proudu v trubkách se živly. Vše vyvrcholí epickou bitvou na ostrově Ragna Rock, kde Sonic možná bude muset zachránit Dr. Eggmana před jeho vlastním dílem!

 

Klíčové prvky

  • Oheň a led – Ovládněte sílu ohně a ledu a spalte překážky, vyřešte hádanky a zmrazte nepřátele na místě.
  • Hrajte za každého člena týmu – Využijte Sonicovu rychlost, Tailsovu schopnost letu, Knucklesovu sílu, bumerang Sticks a Amyino kladivo a prozkoumávejte, bojujte a uhánějte neprobádanou zemí.
  • Závody botů – Soupeřte s kamarády v závodech botů pro dva hráče. Sbíráním artefaktů, které jsou schované v herním světě, můžete odemknout šest nových tratí.
  • Souboje s bossy – Bojujte s bossy tak velkými, že zabírají obě obrazovky.