Sports Resort Nintendo Select

Svěží pokračování úspěšné sportovní kolekce Wii Sports se nese v duchu „volnočasových“ plážových disciplín jako jsou adrenalinem nabitá jízda na vodním skůtru, šermířské souboje anebo házení disků. Těžiště opět spočívá ve snadno srozumitelném a nenáročném ovládání a skvělé zábavě, která exponenciálně graduje s počtem zúčastněných hráčů.

Wii Sports Resort přináší nevídané sportovní zážitky do pohodlí vašeho obýváku

 Letošní dovolenou můžete strávit na jediném místě – a žádné z přeplněných turistických letovisek to rozhodně není! Kam se ostatně trmácet, když můžete mít jenom a pouze pro sebe celý ostrov, skýtající ideální podmínky k provozování dvanácti super realistických sportovních disciplín?

Široká škála sportovních kratochvílí pamatuje jak na odvážlivce vyhledávající vzrušující adrenalin, tak i na ty, kteří dávají přednost spíše poklidnějším formám sportovního odpočinku. Wii Sports Resort se na pultech evropských obchodů objeví již 24. července a jeho součástí je i zbrusu nová periferie rozšiřující možnosti ovládání Wii MotionPlus.

Po připojení modulu Wii MotionPlus k ovladači Wii Remote získají hráči mnohem hlubší a realističtější herní zážitky. Každá ze dvanácti sportovních disciplín obsažených v titulu Wii Sports Resort tak nabízí co do ovládání nedosažitelnou úroveň přesnosti a rychlosti. Každičký sebemenší pohyb, který provedete paží či zápěstím bude okamžitě a zcela věrně přenesen na obrazovku.

Nikdy v minulosti se žádný herní titul nemohl pochlubit takovým množstvím zcela věrně ovládaných sportovních disciplín jako právě Wii Sports Resort. Nemáte strach z nevypočitatelného vodního živlu? Pak si nenechte ujít ostrov Wuhu, který disponuje překrásným pobřežím, jako stvořeným pro divokou exhibici na vodních skůtrech, wakeboarding anebo jízdu na kanoích.
Pro opravdové virtuální nebojsy jsou pak připraveny atraktivní vzdušné sporty, jako například seskok padákem…

V každém z nás třímá jistá dávka zdravé soutěživosti – a to je ideální příležitost pustit se do konfrontačního utkání ve stolním tenise anebo basketbalu. Hráčský zážitek je navíc značně umocněn citlivým a přesným ovládáním – Wii MotionPlus pečlivě sleduje každý váš pohyb a věrně ho přenáší na obrazovku.

Je libo prověřit rychlost vašich reakcí a úroveň dovedností „klasickým“ způsobem? Pak nemůžete minout lukostřelbu! K dispozici je množství rozličných cílů (které uspokojí jak nováčky, tak i zkušené střelce) a samozřejmě nelze opomenout povětrnostní podmínky a vaši vzdálenost od cíle… Šerm představuje elegantní a vznešenou sportovní disciplínu. Odhadněte chování vašeho protivníka, vyhněte se všem jeho výpadům a ve správný okamžik ho překvapte nekompromisním zásahem! Tématicky spřízněnou disciplínou je rovněž řezání na čas, kde je vaším úkolem „rozcupovat“ co největší množství předmětů v co nejkratším časovém úseku.

Usoudíte-li že po vší té frenetické akci nastal čas pro poklidnější sportovní vyžití, můžete sáhnou třeba po cyklistice, vyloženě relaxační záležitost (házení Frisbee) anebo se vydat na golfový green. Na vyznavače „kuželkového“ sportu je rovněž pamatováno a to ničím menším, než propracovanou simulací bowlingu.

Wii Sports Resort představuje pro vás i vaše přátele jedinečnou příležitost, kterak se pobavit uprostřed parních i deštivých letních dnů. Užijte si strhující hratelnosti a nikdy nekončící zábavy s jedním z nejočekávanějších herních titulů tohoto roku. Wii Sports Resort se na pultech českých obchodů objeví již 24. července spolu s novou herní periferií Wii Motion Plus. Připravte se na nejlepší aktivní dovolenou, jakou lze zažít – a to bez nutnosti opustit pohodlí vlastního obývacího pokoje.

Sporty :

– Stolní tenis
– Šerm
– Seskok padákem
– Kanoistika
– Jízda na vodních skútrech
– Golf
– Cyklistika
– Wakeboarding
– Frisbee
– Lukostřelba
– Bowling
– Basketball