Stella Glow

Jak už to tak s nedobrovolnými hrdiny bývá, Alto, hlavní postava Stelly Glow, je na začátku jen venkovským chlapcem v malém městě. Jednoho dne ale zaslechne, jak se z lesa line píseň (což je divné, protože písně z planety zmizely před tisíci let). V lese najde osamělou Hildu. Z té se však po jejich náhodném setkání vyklube Čarodějnice zkázy, jejímž jediným cílem je s pomocí svých poslů zpustošit svět. Když Hilda vyrazí srovnat Altovo rodné město se zemí, Alta a Lisette zachrání královští rytíři, kteří je bezpečně dopraví zpět do království. Alto se přidá do 9. pluku v naději, že se mu podaří spojit ostatní Čarodějnice a s nimi Hildu zastavit.

 

Klíčové prvky

  • Magie písní – Přes 20 písní ve hře nazpívali slavní japonští dabéři. Soundtrack navíc složil Yasunori Mitsuda (Chrono Trigger, Xenogears). Písně patří k magii písní – zásadní součásti boje i příběhu. Hráči mohou dokonce „naladit“ srdce Čarodějnic a zlepšit tak jejich schopnosti.
  • Osvědčený strategický styl hry – Tým, který stojí za klasikami Luminous Arc, vyrukoval se zbrusu novou taktickou RPG, která disponuje strategickým bojovým systémem stejně dobré kvality.
  • Volný čas – Hráči mají k dispozici určité množství tzv. volného času, během kterého si mohou vylepšit nebo koupit nové vybavení, naladit srdce Čarodějnic, prozkoumávat okolí nebo získávat zkušenosti. Volného času ale není nekonečně mnoho, protože příběhovou linii hry stále popohání bojový čas.
  • Utváření pout – Několik možností v režimu volného času hráči dovolí sblížit se se svými spolubojovníky a dokonce s nimi mít i milostný vztah, což může odemknout nové schopnosti a speciální události – Ujistěte se, že se svým volným časem nakládáte podle potřeby!
  • Spousta bitev – Stella Glow bude mít 40-60 hodin příběhu a vedlejších misí, několik možných konců, vylepšený mód nové hry po prvním dokončení a přes 50 bitevních map. Svět Stelly Glow je bohatý a plný života a v každém jeho koutě je co dělat!