SWITCH Farming Simulator 20

Ve hře Farming Simulator 20 ovládejte vozidla a stroje věrně reprodukované podle předních značek v oboru. Zcela poprvé na Nintendo Switch se k nim řadí i John Deere, největší výrobce zemědělských strojů na světě. Řiďte i další slavné farmářské značky jako Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a spoustu dalších.

Farming Simulator 20 obsahuje nové, severoamerické prostředí, ve kterém můžete rozvíjet a rozšiřovat svou farmu. Užijte si spoustu vzrušujících farmářských aktivit včetně nových strojů a plodin jako bavlny a ovsa, které na Nintendo Switch ještě nebyly! Starejte se o dobytek (prasata, krávy, ovce) a nyní si můžete vyjet i na vlastních koních a prozkoumat rozsáhlé pozemky kolem své farmy zcela novým způsobem.

● Používejte a ovládejte přes 100 věrně reprodukovaných farmářských vozidel a nástrojů, poprvé na Nintendo Switch včetně těch od největšího výrobce zemědělských strojů na světě: John Deere
● Starejte se o dobytek včetně prasat, krav ovcí a koní
● Jezděte na vlastních koních a prozkoumejte rozsáhlé oblasti nového severoamerického otevřeného prostředí plného farmářských aktivit"