SWITCH God Wars: The Complete Legend 

Objevte dosud nevyřčené legendy Japonska.

GOD WARS The Complete Legend je taktické RPG, které vás provede tajemnou japonskou historií prostřednictvím folklóru a taktického boje. Prožijte tradiční příběhy o vzniku Japonska a střetu tří národů v krásném anime grafickém zpracování. Ponořte se do komplexního taktického boje s nesčetným množstvím tříd a poznejte životy hrdinů, kteří byli významní tím, že vzdorovali svému vlastnímu osudu.

Kdysi dávno tu byla krásná země tvořena třemi národy: Fuji, Izumo a Hyuga. Tato země se jmenovala Mizuho. Lidé Mizuho nenáviděli konflikt, ctili své duchovní předky a žili v souladu s přírodou. Postupně však začali pěstovat plodiny, těžit a zpracovávat kovy, prolévat krev, pustošit přírodu a na své duchovní předky dočista zapomněli.

Různé oblasti Mizuho mezitím trpěly přírodními katastrofami jako jsou záplavy, zemětřesení a výbuchy sopek. Aby zastavila ničivou erupci, královna země Tsukuyomi hoře objetovala svou milovanou dceru Sakuyu, svou druhou dceru Kaguyu uzamknula bambusovou pečetí v případě budoucích katastrof a zmizela. Třináct let později již princezna Kaguya vyrostla do nádherné ženy a její kamarád z dětství Kintaro ji během převratu zachrání. Kaguya se tak vzepře svému osudu "stát se obětí", aby následovala svou vlastní cestu. Oba uprchnou z Fuji a cestují po Mizuho, aby odkryli pravdu o dávném rozhodnutí Tsukuyomi.

Klíčové prvky:

  • Příběh ponořený do japonských tradic – Vkročte do Japonska, jaké jste ho ještě nikdy předtím neviděli a objevte úžas, který nadchl řečníky a ovlivnil generace lidí.Vyslechněte si jejich příběhy a setkejte se s bohy Myriad.
  • Množství úprav a taktik – Přizpůsobte si 14 hratelných postav z více než 30 tříd s 400+ dovednostmi a s více než 250 jedinečných částí výstroje. Upravujte svou skupinu zatímco se ženete vstříc novým výzvám.
  • Vizuál z jiné doby – Artwork GOD WARS je inspirován tradičními japonskými malbami inkoustem a řezbářským uměním. Hráče přenese do doby plné mytologie a zázraků.
  • The Complete Legend – Zažijte více než 100 hodin nového obsahu Legendy o Yomi spolu s úplným příběhem GOD WARS: Future Past, všemi DLC a herními aktualizacemi, abyste svou strategii mohli vypiplat k dokonalosti.