SWITCH Grand Theft Auto: The Trilogy – The Def.Ed.

Tři ikonická města, tři epické příběhy. Zahrajte si tři naprosté klasiky, které definovaly žánr akcí z otevřeného světa. Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas byly vylepšeny pro novou generaci konzolí. Změny hráči pocítí v novém nasvícení, upraveném prostředí, texturách ve vysokém rozlišení, zvýšené dohledové vzdálenosti nebo v ovládání ve stylu GTA V. Nové verze toho však nabídnou mnohem více, hráči milované světy oživnou s novou úrovní detailů. 

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition obsahuje:

  • Grand Theft Auto III: Vše začíná v Liberty City. S revoluční svobodou a možností jít kamkoliv, Grand Theft Auto III vám umožní se dostat do vnitra zločineckého podsvětí. Tedy pokud máte dost odvahy se do něj vůbec vstoupit…
  • Grand Theft Auto: Vice City: Vítejte v osmdesátkách. V éře pořádných hár a pastelových obleků se objevuje muž, který stoupá na žebříčku celého podsvětí. Tommy Vercetti se vrací, aby pomstil svou zradu neony ozářeném tropickém městě, které přetéká možnostmi. 
  • Grand Theft Auto: San Andreas: Už je to pět let, co Carl ‘CJ’ Johnson utekl z Los Santos ve státě San Andreas. Město, které trpí kvůli problémům s gangy, drogami i korupcí. Nyní – na začátku 90. let – se CJ vrací domů. Jeho matka byla zavražděna, rodinné vztahy jsou v troskách a kamarádi z dětství se potácejí z jednoho problému do druhého. Do toho krátce po návratu zpět do města obviní policie CJe z vraždy, což ho donutí se vydat na cestu skrz celý stát San Andreas, aby zachránil rodinu a převzal kontrolu nad ulicemi v další hře ze série, která změnila celý průmysl. 

Fyzická verze Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition vyjde na začátku roku 2022.

Fyzická verze Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition vyžaduje stažení z internetu.

Použití této hry se řídí EULA dostupnou na www.rockstargames.com/eula. Některé herní funkce vyžadují připojení k internetu. Rockstar nezaručuje dostupnost online funkcí, jako jsou nákupy ve hře, multiplayer nebo stahovatelný obsah, a to kdykoli, včetně při spuštění. Všechny online funkce podléhají podmínkám dostupným na www.rockstargames.com/legal. Některé herní funkce vyžadují registraci účtu Rockstar Social Club, jednorázový sériový kód nebo další poplatky; takové vlastnosti jsou nepřenosné. Rockstar si vyhrazuje právo upravit nebo ukončit dostupnost jakýchkoli herních funkcí podle svého uvážení bez upozornění. Pro informace, zákaznický servis a technickou podporu navštivte www.rockstar.com/support.