SWITCH Overwatch Legendary Edition

Obsahuje kód ke stažení hry, herní karta není součástí balení.

Svět potřebuje hrdiny

Boj o budoucnost přichází na Nintendo Switch! Zahraj si oceňovanou týmovou střílečku od Blizzard Entertainment doma nebo na cestách díky Overwatch Legendary Edition, ve které najdeš všechny nejnovější hrdiny, mapy a herní aktualizace – stejně jako nový systém ovládání exkluzivní pro Nintendo Switch, který využívá jedinečné funkce této konzole.

Overwatch nabízí 31 jedinečných hrdinů, z nichž každý disponuje vlastními neuvěřitelnými schopnostmi, díky kterým můžeš změnit průběh hry na mapách, které kladou důraz na plnění úkolů, a které jsou rozesety po celém světě. Hráči mohou své hrdiny během zápasů měnit, ale nejlepším receptem na úspěch je zkombinovat schopnosti hrdinů a hrát jako jeden tým.

Herní vlastnosti

Hraj za 31 hrdinů
Vyber si z neustále se rozšiřující nabídky hrdinů z celého světa. Ovládej gravitaci jako brilantní astrofyzik Sigma, pronikni za nepřátelské linie jako v čase se pohybující Tracer, nebo svůj tým na dálku vyleč pomocí biotické pušky odstřelovačky Any.

Bojuj s kamarády po celém světě
Zabírej kontrolní body, dopravuj náklad do cíle a plň úkoly na 28 mezinárodních lokacích – a to kdekoliv máš přístup k internetu, díky legendární přenosnosti Nintendo Switch.

Vytvoř si tým a utkej se v režimech 6 proti 6
Naskoč do režimu Quick Play, kde budeš hrát proti hráčům na podobné úrovni, hraj proti umělé inteligenci s různými nastaveními obtížnosti v režimu Play Vs. AI nebo otestuj své dovednosti v ultimátním režimu Competitive Play, kde můžeš získat sezónní odměny.

Objev nové možnosti hraní
Vyzkoušej Arcade nebo Game Browser, kde můžeš najít zápasy s jedinečnými pravidly. Dej volný průchod své kreativitě ve Workshopu, kde pomocí propracovaných nástrojů pro tvorbu scénářů můžeš vytvářet vlastní propracované hry, které můžeš sdílet na kterékoliv platformě.

Převezmi kontrolu
Připrav si svou nejlepší trefu pomocí vestavěného pohybového gyroskopického ovládání – dostupné pouze ve verzi pro Nintendo Switch – nebo se s protivníky utkej pomocí tradičního analogového ovládání. Vyber si způsob, který ti bude vyhovovat!

Začni svou hlídku
Hráči, kteří si Overwatch Legendary Edition předobjednají do 15. října 2019, navíc získají bonusový Noire Widowmaker vzhled pro postavu. Overwatch Legendary Edition pro Nintendo Switch také obsahuje 3 měsíce členství v Nintendo Switch Online, stejně jako 15 bonusových vzhledů pro úpravu vzhledu postav.