SWITCH Prinny Presents NIS Classics Vol1 (Del.Ed.)

Milovníci strategických RPG se dočkali snové kolekce, jež spojí dvě hry do jedné! Užijte si více než 60 hodin hraní v rámci obou titulů. Fyzická Deluxe verze obsahuje CD se soundtrackem a artbookem. Noví fanoušci i veteráni si mohou užít časem prověřené klasiky.

Dvě skvělá strategická RPG!

Soul Nomad and the World Eaters

  • Gig a jeho gang jsou zpět a mají v plánu šířit zkázu! Zužitkujte upravitelné “Rooms” k sestavení a experimentování s různými kombinacemi svého týmu. Až 25 unikátních jednotek se může zapojit, například  Knight, Archer, Nerneid či Griphos Knight. Učiňte rozhodnutí, která budou mít váhu na celkové vyznění příběhu. Avšak pozor, důležité je si pořádně nastudovat bojiště před vypuknutím bitvy. Bojovat či je unášet budete i s obyvateli městečka!

Phantom Brave: The Hermuda Triangle Remastered

  • Marona a Ash si vás získají svým dojemným příběhem na ostrovech Ivoire, kde budou plnit různé úkoly. Využijte možnost “Confine” ke svázání jednotek fantomů k fyzickým objektům v rámci izometrické mapy a využijte je a jejich statistik v bitvě. S více než 50 typy fantomů – jako například Witches, Owl Knights nebo Prinnies – a obsahem z předchozích verzí se jedná o definitivní verzi Phantom Brave!

The Prinny Presents NIS Classics Volume 1 Deluxe Edition obsahuje:

  • Kompilaci dvou her Prinny Presents NIS Classics Volume 1 pro Nintendo Switch
  • NIS CLASSICS VOL. 1 Anthology oficiální soundtrack
  • NIS CLASSICS VOL. 1 Artbook
  • Sběratelský box

Prinny Presents NIS Classics Volume 1 (Deluxe Edition) dorazí na konzoli Nintendo Switch 31. srpna.