SWITCH The Legend of Heroes:Trails of Cold St. III

Série The Legend of Heroes se vrací s novým pokračováním! 

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III je novým přírůstkem do dlouholeté série The Legend of Heroes. Jedná se o RPG titul studia Nihon Falcom. 

Zažijte epický příběh rozdělený do tří titulů, který si užijí nejen nováčci ale i letití fanoušci. Pokud se řadíte do první skupiny, nemusíte se bát, že by vám unikala pointa dobrodružství – titul totiž obsahuje interaktivní představení celé ságy, které vám pomůže se ve světě Trails of Cold Steel lépe orientovat. 

Představujeme New Class VII – prozkoumejte nově anektované území Impéria. Těšit se můžete na nové ale i několik starých známých tváří. 

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III je přímým pokračováním předchozích dvou her série. Příběh je zasazen rok a půl po událostech Trails of Cold Steel II a vypráví osud Reana Schwarzera, toho času vojenského profesora, jehož studenty i přátelé známe z předchozích her. Prozkoumejte Reanův záhadný původ i to, jak na tom jsou ostatní, fanouškům dobře známé postavy. 

Hra je tradičním JRPG s tahovým systémem boje. Důraz je kladen na plynulý přechod do bitev a jejich zrychlení, což je možné díky umožněnému přisuzování příkazů jednotlivým klávesám namísto zdlouhavého proklikávání herních menu. Souboje však stále zůstávají ovládáné především pomocí menu. Mezi dalšími novinkami v hratelnosti můžeme narazit na nový Orbment systém a Order systém