The Legend of Zelda: A Link Between W. Select

Ke střetu dvou světů dochází ve zbrusu novém dobrodružství zasazeném do světa klasiky na Super NES™ The Legend of Zelda™: A Link to the Past™. V tomto dosud nedovyprávěném příběhu se Link™ promění v živoucí obraz a překročí hranici do paralelní dimenze, kde se ocitne v temném odraze Hyrulu. Zdolejte hádanky, pasti a skryté místnosti ve smrtících dungeonech a zachraňte svět před jistou zkázou!

Hráči milovaný svět ožívá ve 3D obraze z ptačí perspektivy, který je dokonalým pozadím pro napínavý nový příběh. Dungeony se propadají hluboko pod obrazovku a Link z ní se svými útoky vyskakuje, což jen podtrhává nepřetržité napětí hry. Hraje se rychlejším tempem než kdy předtím, obzvláště proto, že hráč může přehazovat předměty, které právě drží, na dotykové obrazovce svého Nintenda 3DS. Vystřelte šíp, hoďte bumerang, zbořte bombou stěnu a pak splyňte s obrazem a přejděte z jednoho světa do druhého – a to vše jen za několik sekund. S tak plynulou a sladěnou hratelností, grafikou a ovládáním se žádné dřívější dobrodružství ze série Legend of Zelda™ akčnosti hry nevyrovná.

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds navazuje na příběh z The Legend of Zelda™: A Link to the Past™ na Super NES™ z roku 1992 a vypráví o novém dobrodružství ve světě Hyrule. 3D grafika Nintenda 3DS vnáší do herního světa novou hloubku, díky čemuž hráče výška ovlivní jako nikdy předtím. Kdysi pro vás možná bylo těžké poznat, které patro je výš a které níž, ale teď už je rozdíl zcela zřetelný a souboje a prozkoumávání dungeonů se tak stávají realističtějšími.

V The Legend of Zelda: A Link Between Worlds se vám nabízí zbrusu nová sada hádanek a dungeonů! Tentokrát se Link může pohybovat po zdech, jako by na nich byl namalovaný, což naprosto změní váš úhel pohledu a dá vašemu bádání nový rozměr, abyste mohli vyřešit nově navržené hádanky.

Titul nabízí zbrusu nový herní zážitek a ještě více možností postupu. Stejně jako v předešlých hrách ze série budete muset procházet náročnými dungeony, ale od určité chvíle je v The Legend of Zelda: A Link Between Worlds pořadí, ve kterém dungeony navštívíte – a způsob, jakým to provedete – zcela na vás. Ve hře také potkáte novou postavu jménem Ravio, která pro vás bude klíčem k úspěchu: v Raviově obchodě si můžete půjčovat nebo kupovat předměty – například hákovací kotvu, luk nebo kladivo – které pro vás na vaší cestě budou užitečné. Mnoho z nich bude dostupných téměř na samém začátku vašeho dobrodružství a bude jen na vás, abyste se rozhodli, které předměty si půjčíte nebo koupíte podle toho, do jakého dungeonu se právě chystáte vypravit.

S novými dungeony, schopnostmi a perspektivou vás The Legend of Zelda: A Link Between Worlds vyšle na jedinečné dobrodružství pouze na systémech z rodiny Nintendo 3DS!

  • Zbrusu nové dobrodružství v nebezpečném, ale překrásném světě The Legend of Zelda™: A Link to the Past™
  • Staňte se živoucím obrazem a pohybujte se po zdech a mezi dvěma znepřátelenými dimenzemi
  • Ponořte se do klasického světa Zeldy™ z ptačí perspektivy jako nikdy dřív ve 3D na frekvenci 60 FPS
  • Jednoduše přepínejte mezi předměty z vašeho inventáře pomocí dotykové obrazovky Nintenda 3DS, aby akce zůstala nepřerušena