Tiger Woods PGA Tour 09

Tiger Woods PGA TOUR 09 je dalším pokračováním nejprodávanější golfové videoherní série na světě.

Hlavní novinkou ve hře bude dynamický a volně modifikovatelný herní systém, s jehož úpravou hráčům pomůže osobní trenér Tigera Woodse Hank Haney. Kromě toho nabízí letošní pokračování této hry i bezkonkurenční šíři možností vlastních nastavení a ovládání, jaké budou vyhovovat jak ostříleným veteránům, tak i nováčkům golfové tour.

Snažíte se o to, aby váš míč letěl daleko a přímo? Pokoušíte se atakovat jamku přihrávkou? Vám, kdo letos vyrazíte na hřiště v boji o prvenství ve FedEx Cupu, poradí v dalším rozvoji kariéry absolutní novinka v letošní hře, kouč Haney. V Tiger Woods PGA TOUR 09 je úroveň hráčských dovedností dynamická a neustále se přizpůsobuje situaci v právě probíhajícím kole tak, jako na skutečném hřišti. Po každém kole pak Haney shrne hráčův výkon. Díky tomuto hodnotícímu systému si hru naplno užijí všichni od začátečníků až po golfové mistry.

Online mód byl dále rozšířen o možnost simultánní hry (Simultaneous Play). Tento zcela nový herní engine dovoluje hrát současně na jediné jamce až čtyřem hráčům, kteří se tak mohou dostat do svého rytmu a odpalovat až v okamžiku, kdy jsou připraveni. Každé kolo tak má mnohem větší náboj a probíhá podstatně svižněji, než bylo kdykoli předtím možné.