Kirby’s Adventure

Na planetě Pop se odehrála tragická nehoda. Nedávno totiž na této planetě ztroskotala vesmírná loď. Její pilot musel nouzově přistát, ale nepodařilo se a při kolizi s pevninou se ztratilo několik důležitých součástek, které se nyní nacházejí v různých koutech planety a bez nich se bohužel loď neopraví. Mimozemšťané mají kliku, že ztroskotali na domácí planetě Kirbyho – roztomilého růžového mráčka, kterého mají všichni rádi a jehož nejlepší vlastností je to, že dokáže své nepřátelé vcucnout a následným spolknutím přijmout jejich speciální vlastnosti. Prostě takový otesánek, jak jej vidí Nintendo 🙂

Staří nepřátelé poprvé spolupracují Nalézt všechny součástky vzducholodi se stalo státní prioritou číslo jedna, a tak Kirby a jeho nepřátelé zakopali válečnou sekyru a vydávají se na cestu společně. Poprvé tak Kirby, král Dedede, Meta Knight a Waddle Dee nebojují proti sobě, nýbrž spolupracují.

A pro hráče to znamená jej jedno – možnost kooperativní multiplayeru! Až čtyři hráči se mohou vydat společně na cestu po planetě Pop. A to nejlepší je, že každý hráč může do hry kdykoli vstoupit a také kdykoli vystoupit.

Hratelnost Kirbíčkovi klasické triky jako nasávání svých nepřátel a jejich spolknutím přijmout jejich klíčovou vlastnost samozřejmě také nechybí, ale tentokráte se jejich síla stupňuje spolu s tím, jak velcí spolknutí nepřátelé byli.

A navíc se můžete těšit na nové zbraně jakými jsou například ninja hvězdy nebo gigantický magický meč, které lze ovládat pohybovými gesty, které provádíte již typicky ovladačem Wii Remote. Jiný ani ke hraní Kirby’s Adventure Wii potřebovat nebudete. Hra obsahuje také celou řadu miniher.

minimální konfigurace:
– herní konzole Wii
– ovladač Wii Remote

Zobraný packshot ke hře je packshotem americké verze hry. Finální evropský packshot se liší