YO-KAI WATCH

Japonský fenomén YO-KAI WATCH™ přichází do Evropy!
 
Yo-Kai jsou stvoření tajně obývající náš svět. Některá jsou roztomilá, jiná strašidelná nebo poťouchlá. A jsou všude! Jakmile je najdete, tak se z nich stanou členové vašeho týmu, se kterým šlapete na paty ďábelským Yo-Kai.
 
S Yo-kai Watch konečně uvidíte normálně neviditelné Yo-Kai skrývající se ve všech koutech vašeho města. Mnozí z nich lidem ubližují, a tak musíte složit tým šesti Yo-Kai a s jeho pomocí zachraňovat všechny situace. Každý Yo-kai má jedinečnou povahu a vlastnosti. Složit z nich pořádný tým tedy není nic jednoduchého. Pro řešení různých problémů potřebujete strategicky tým obměňovat. Jedině tak ďábelské Yo-Kai dostanete na kolena!
 
 Ve Springdalu jsou za každodenními problémy lidí povětšinou záhadné síly. Až je to neutuchající touha utrácet peníze nebo nekontrolovatelné prohlašování ošklivých věcí o ostatním, v velkou pravděpodobností je za tím nějaký zlomyslný Yo-kai. Najdete je všude, jsou okouzlující, zábavní i šokující, žijí ve svém vlastním tajném světě a mají ve zvyku působit lidem spoustu problémů, často s velice legračním výsledkem. Aby mohli hráči ochránit své město, budou se muset spřátelit s co největším množstvím Yo-kai. Mnoho z nich má ale své vlastní problémy, které bude třeba nejprve vyřešit. Kupříkladu takový Jibanyan, opuštěný kocour s touhou pomstít se nákladním autům, chce zapůsobit na svého původního majitele a takový umírněný Yo-kai Komasan zase potřebuje pomoc s nalezením svého ztraceného bratra. Jako noví majitelé mocných Yo-kai Watch, hodinek s čočkou umožňující vidět jinak skryté Yo-kai, se musí hráči dostat na kobylku tajemstvími opředenými Yo-Kai a ochránit Springdale a jeho obyvatele.
 
Kromě rozsáhlého hlavního příběhu pak hráči narazí také na stovky vedlejších úkolů roztroušených po celém Springdalu. Průzkumem města a hledáním těchto úkolů bude možné bavit se pěkně dlouho. Springdale je rozsáhlé město plné obchodů, parků, lesů a celé řady tajných lokací, které čekají na své objevení. Plnění těchto dodatečných úkolů hráčům pomůže získat další úrovně pro jejich Yo-kai a někdy dokonce najít úplně nové Yo-kai! Existující Yo-kai hráči budou moct dokonce kombinovat pomocí Yo-Kai Fusion a vytvořit tak nové unikátní a mocné členy do svého týmu, přičemž některé z nich nebude možné získat žádným jiným způsobem.
 
K vítězství v bitvách ale hráčům nebude stačit jenom silný tým Yo-kai. Bude zapotřebí také chytrá strategie, protože silní Yo-kai bossové dokáží pěkně potrápit i ty nejzdatnější hráče. Každý Yo-kai však disponuje unikátními schopnostmi zvanými Soultimate Moves, díky kterým dokáží schopní taktici zdolat i ty nejtěžší protivníky. Hráči tak budou muset pomocí spodní obrazovky svého zařízení z rodiny Nintendo 3DS pečlivě řídit své Yo-kai, posílat je do boje neboj e naopak stahovat, ve správný čas používat jejich Soultimate Moves a moudře využívat předměty pro udržení svých Yo-kai v bojeschopném stavu. Kamarádi pak budou moct poslat své nejlepší Yo-kai týmy proti sobě v lokálních multiplayer bitvách!