ZombiU

Již podruhé mor zahalil Londýn závojem smrti. Big Ben zlověstným zvoněním ohlašuje smrt stovky tisiců nepřipravených. Venku ale číhá horší nákaza… Vy naštěstí stále dýcháte. Jak dlouho však dokážete přežít v labyrintu londských uliček a metra? Děsivé zbytky lidskosti zmítané strašlivou nemocí se potácí městem. Na každém kroku čekají na vaše maso!

ZombiU™ je hra stvořená exkluzivně pro konzoli Wii U a její revoluční Wii U GamePad, která naplno otestuje vaši vůli přežít v adrenalinové zombie hororové střílečce. Chopte se tedy ovladače a buďte přesní, máte totiž jen jedinou šanci. Zůstaňte člověkem, patříme totiž k vymírajícím druhům.

Herní vlastnosti:

  • Dvě obrazovky – dvojnásob strachu.– Pociťte napětí při sledování televizní obrazovky i obrazovky ovladače.
  • Suvirval horor dospěl ke svému vrcholu – Zásoby docházejí zatímco počet nepřátel roste; nikdy nevíte, kdy najdete další zbraně, náboje, lékárničky a potravu. Proto využívejte zdroje rozumně.
  • Neopouštějte dům bez Bug-Out Bag: Nový ovladač se stává Vaším Bug-Out Bag; ultimátní krabičkou poslední záchrany pro přežití obsahujécí lékárničky, mapy a další vybavení.
  • Unikátní systém smrti – Pokud umřete, dostanete se do kůže zcela nového člověka – další vystrašené duše bojující o přežití. Vaším prvním úkolem bude vzít si Vaši starou Bug-Out Bag, ale pozor! Bude stále přítomna u člověka za kterého jste naposled hráli… který se stal zombie!
  • Horda za dveřmi – Připravte se na nevyhnutelný masakr. Naberte zbraně, střelivo a jiné zásoby a zamkněte svoji základnu. Je čas se bránit před zuřícími, infikovaný zombiemi!
  • Přeživší vs. Zombie – ZombiU má rozšířený multiplayerový režim, který umožňuje jednomu hráči na sebe vzít roli „Zombie Mastera“, který oživuje a ovládá nepřátele z pohledu shora na Wii U ovladači a druhý hráč bojuje o přežití na velké obrazovce pomocí Wii bezdrátového ovladače.
  • Laskavý zabiják – Když je vaše postava zabita, Vaši online přátelé jsou informováni o Vaší smrti a mohou Vás jít lovit aby získali Vaše vybavení Bug-Out Bag a zbavili Vás nákazy.
  • Prostředí Londýna – Město zasazeno do děsivé historie národních tajemstvích a krvavých příběhů, kde středověká pevnost Tower of London a Buckinghamský palác kontrastují s moderností světového kosmopolitanu.